• Hodiny kódu

Počas Týždňa informatiky (4 - 10. decembra) sa naša škola zapája do Hodiny kódu, najväčšieho vzdelávacieho podujatia na svete. Organizovaním Hodiny kódu chceme dať najavo, že ZŠ s MŠ Zemianske Sady má záujem učiť žiakov dôležité zručnosti potrebné do života v 21. storočí. Každé dieťa tak dostáva príležitosť zistiť viac o tom, ako fungujú technológie okolo nás.Žiaci si v rámci tohto projektu vytvoria vlastné aplikácie alebo hry. Domov si odnesú aj certifikáty o absolvovaní Hodiny kódu. Nehovoriac o tom, že sa aj zabavia! Naše interaktívne a praktické aktivity žiakom umožňujú zrozumiteľnou formou sa naučiť základy algoritmického myslenia.

• Deň bez batohu.

• BUBNOVAČKA 2023

• Bubnovačka 2023

• Bubnujeme, aby bolo deti lepšie počuť!

Aj tento rok bude naša škola súčasťou podujatia BUBNOVAČKA, ktorá má symbolicky upozorniť na dôležitosť ochrany detí pred násilím a podporiť v spoločnosti tému včasnej prevencie.

Preto prosíme všetkých žiakov aby si v pondelok 20.11.2023 doniesli pomôcky na bubnovanie (bubon, fľaše, vedrá, hrnce varechy) a ukázali čo je v nich a vytvorili čo najväčší hluk.

Tešíme sa na vaše kreatívne nápady hudobných nástrojov.

• Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok.

• Svätomartinský lampiónový sprievod.

• Jesenné prázdniny.

• Zber starých mobilov.

• PONOŽKOVÝ OKTÓBER 2023.

• JESENNÁ DEKORÁCIA.

• Jesenný zber textilu na škole.

• Diplom BIELA PASTELKA

• Prevádzka ŠKD

Základná škola s materskou školou Zemianske Sady

oznamuje, že  z dôvodu ukončovacích prác po rekonštrukcii elektroinštalácie v ZŠ bude prevádzka ŠKD od 11.09.2023.

Ďakujeme za pochopenie.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024.

• Zoznam pomôcok pre žiakov 1. ročníka.

• Slávnostné ukončenie školského roka 2022/2023.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Slávnostné ukončenie školského roka 2022/2023..

• ŠKOLSKÁ VÝMENNÁ BURZA

• ZBER PAPIERA

• DEŇ MATIEK

• DEŇ NARCISOV 20.4.2023

Vo štvrtok 20. apríla 2023 sa  uskutoční šľachetná akcia pri príležitosti „Dňa narcisov“  verejno-prospešná zbierka Ligy proti rakovine. Každý, kto si  pripne  na svoj odev narcis , vyjadrí týmto gestom podporu a spolupatričnosť s tými, ktorí bojujú s rakovinou. Vhodením dobrovoľného príspevku do pokladničky pomôže zozbierať finančné prostriedky na pomoc chorým pacientom a ich rodinám.

Žiaci ZŠ s MŠ Zemianske  Sady budú v čase 9:00 do 12:oo hod prechádzať po obci a budú zbierať dobrovoľné príspevky.

Pripnutím žltého kvietku v Deň narcisov vysielame onkologickým pacientom odkaz, že nie sú vo svojom ochorení sami, že ich boj sa týka nás všetkých a že majú našu podporu.

Ďakujeme za spoluprácu.

strana: